Category: Magazina

Profesori Kryeziu bënë veprimin madhështor! Fton profesorin Paci që të shkojë bashkë me Ansamblin e Kosovës në turnetë jashtë vendit

Profesori Kryeziu bënë veprimin madhështor! Fton profesorin Paci që të shkojë bashkë me Ansamblin e Kosovës në turnetë jashtë vendit

Profesori i Biologjisë në Vushtrri, Lulëzim Paci ka rrëfyer sot se është duke i përjetuar rëndë ofendimet që po merrë pasi videot e tij u bënë virale. [...]
Duda Balje ka një mesazh për Milaim Zekën pasi e cilësoi si deputeten më seksi: “I dashur Milaim…”

Duda Balje ka një mesazh për Milaim Zekën pasi e cilësoi si deputeten më seksi: “I dashur Milaim…”

Ish-deputeti Milaim Zeka, jo rrallë herë ka shfrytëzuar hapësirën mediale për të përmendur deputeten e SDU-së, Duda Balje. Zeka i kishte cilësuar D [...]
Donaldi lë shtepinë e Big Brother VIP, vë në siklet Arbana Osmanin

Donaldi lë shtepinë e Big Brother VIP, vë në siklet Arbana Osmanin

Mbrëmë Donaldi ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP. Ky nuk është as eleminim nga publiku as ndonjë penalizem tjetër, por plotësimi më në fund i një [...]
Dua Lipa paraqitje unike dhe me stil

Dua Lipa paraqitje unike dhe me stil

Dua Lipa mori gjithë vëmendjen në Javën e Modës në Milano, kur u shfaq në sfilatën e “Versace”. Ylli i famshëm i muzikës bëri hapjen dhe mbyllj [...]
4 / 4 POSTS